شرایط و قوانین

شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت و خدمات ناریران (nariran)

پیش گفتار :
ناریران nariran بخش آنلاین شرکت “نار سازه اروند” برای ارائه اطلاعات مربوط به صنعت ساختمان میباشد. ” نار سازه اروند ” یک شرکت توسعه مهندسی ساختمان ، واردات و صادرات ، خرید و فروش و توزیع کلیه کالاهای بازرگانی و بازاریابی و تبلیغات و فروش پروژه های مختلف ساختمانی با تکیه بر مدل های تجارت الکترونیک است که دفتر مرکزی آن در منطقه آزاد اروند و دفاتر شعبه های رسمی آن در سه شهر تهران ، شیراز و رامسر دائر می باشد.
مفتخریم که در راستای تحقق اهداف شرکت نارسازه اروند و در طرح تکریم از شما عزیزان بخش ثبت آگهی را به وبسایت ناریران nariran اضافه کرده و بدین منظور  اطلاعات قانونی لازم جهت ثبت ، بکارگیری و هر گونه استفاده بهینه از محتویات وبسایت ناریران nariran را در اختیار شما کاربران و مالکان حقیقی بخش آنلاین شرکت نارسازه اروند قرار دهیم ، این شرایط و ضوابط تشریح می نماید که چگونه وبسایت و خدمات ناریران nariran باید مورد استفاده قرار گیرد. لطفاً آنها را به دقت مطالعه نمایید و در صورتی که با آنها موافق نیستید، به هر طریق یا شیوه از دسترسی به این وبسایت یا استفاده از خدمات ارائه شده توسط ناریران nariran خودداری فرمائید . با دسترسی به این وبسایت شما شرایط و ضوابط مندرج در اینجا را قبول می نمایید.
این شرایط و ضوابط ممکن است هر از چندگاهی دستخوش تغییر قرار گیرد . به روز رسانی و تغییرات مزبور برای اینکه اجرایی گردند نیاز به اعلام قبلی به کاربران ندارند. نسخه قابل اعمال این شرایط و ضوابط با توجه به در اختیار گذاردن عمومی برای همه کاربران تعیین و هر کاربر باید به شرایط و ضوابط موجود در وبسایت مراجعه نماید تا مطمئن شود زمانی که تعهدی را در برابر ناریران nariran ، هر کاربر دیگر یا هر شخص ثالثی برعهده می گیرد وظایفش چه خواهد بود.

آگهی دهندگان باید متوجه و مطلع باشند که قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران و شهر آنها باید در ارائه آگهی های ثبت شده توسط ایشان اعمال شود بنابراین از چگونگی آن اطلاعات کافی داشته باشند . همچنین در بسیاری از فعالیت های مربوط به صنایع ساختمان و خدمات املاک خصوصا ارائه ملک بصورت اجاره موقت ، قبل از آگهی نمودن فعالیت یا املاک ، آگهی دهنده باید اقدام به ثبت و اخذ پروانه و مجوزهای لازم از نهادهای ذیصلاح مربوطه نماید و بدیهیست با علم کامل از این موضوع آگهی دهنده اقدام به ثبت آگهی نموده و کلیه مسوولیت ها و عواقب مربوط به عدم رعایت موارد مطروحه صرفا” به عهده ایشان میباشد .

با استفاده از ناریران nariran یا هرگونه خدمات آن ، شما قبول می نمایید که شرایط و ضوابط مندرج در اینجا را رعایت فرمایید ، چه در ناریران nariran ثبت شده یا نشده باشید . علاوه بر آن ، در حالی که از تمام یا قسمتی از خدمات استفاده می نمایید موافقت می نمایید که هرگونه دستورالعمل قابل اعمال برای خدمات مطرح در اینجا که ممکن است در هر زمان توسط و به صلاحدید مالکان وبسایت بر روی وبسایت بروزرسانی شود رعایت نمایید. وبسایت می تواند هرگونه تغییر اعمال شده بر روی وبسایت شامل شرایط و ضوابط آن در موارد اختلاف را به شما اعلام نماید.

شما می دانید و توافق می نمایید که شما به تنهایی مسئول بررسی و مرور این شرایط و ضوابط در زمانهای مختلف می باشید. در صورتی که اکنون یا بعداً به هر یک از شرایط و ضوابط ، دستورالعمل یا هرگونه تغییر اعمال شده بر شرایط و ضوابط اعتراضی دارید یا چنانچه به هر صورت از وبسایت راضی نیستید باید فوراً از ادمه دسترسی یا استفاده از وبسایت ، خدمات آن و محتوای ترکیبی خودداری نمایید.

در صورتی که این شرایط و ضوابط را از جانب شرکت یا هر شخص حقوقی قبول می نمایید ، تعهد و تضمین می نمایید که دارای اختیار متعهد نمودن شرکت یا آن شخص حقوقی به این شرایط و ضوابط را دارا می باشید . در این صورت ، قصد شما به آن شرکت یا شخص حقوقی باز می گردد.

آخرین به روز رسانی : ۴ آبانماه ۱۳۹۴

شرایط و ضوابط

۱- تعاریف قابل اعمال

خدمات : ناریران nariran یک بستر آنلاین را فراهم می آورد که با کمک آن افرادی که املاکی را برای فروش یا رهن و اجاره دارند و همچنین کلیه ارائه دهندگان صنایع و خدمات ساختمانی اعم از بازرگانی ، فنی مهندسی و سرمایه گذاری ، می توانند به کاربرانی که به دنبال چنین کالا یا خدماتی می گردند به دو روش ثبت آگهی یا  تبلیغات بنری ارتباط برقرار نمایند . ارائه و در اختیار قرار دادن چنین شرایطی توسط ناریران این بطور کلی، “خدمات” نامیده می شود.

وبسایت : وبسایت ناریران nariran مشتمل بر کلیه محتویات ، ترسیم ها و هرگونه موارد تصویری نمایش داده شده بر روی www.nariran.com و هر وبسایت دیگری که از طریق آن ناریران nariran اقدام به ارائه خدمات می نماید بطور کلی “وبسایت” نامیده می شود.

کاربر : هر فرد که به نام خود یا از جانب هر شخص ثالثی از قبیل کارفرما و … اقدام به استفاده از امکانات و محتویات ناریران nariran می نماید ( مالک ، مشاور یا مسوول آگهی ) چه کاربر ثبت شده باشد یا نباشد ، و یا با وبسایت مشاوره می نماید “کاربر” نامیده می شود.

کاربر ثبت شده : هر فردی که بطور موفقیت آمیز و بطور کامل روند ثبت نام ناریران nariran را تکمیل نماید بدون محدودیت شامل مالک ، مشاور یا مسوول آگهی ارائه دهندگان صنایع و خدمات ساختمان و املاک تحت عنوان “کاربر ثبت شده” نامیده می شود.

فایل : ملک مسکونی موجود به منظور فروش ، رهن و اجاره یا اجاره موقت و همچنین ارائه و معرفی کلیه کالا ها و خدمات مربوط به ساختمان که در قالب آگهی ثبت میشوند ” فایل “ نامیده می شود.

آگهی دهنده : شخص یا اشخاصی که با موفقیت حتی یک آگهی را در ناریران nariran ایجاد می نماید و فایلی را ثبت میکنند ” آگهی دهنده “ نامیده می شود.

کاربر معتمد : مشاورین و اصناف ارائه دهنده خدمات املاک و سایر فعالیتهای ساختمانی که اقدام به ارسال و آپلود مدارک و مجوزهای مربوطه در وبسایت ناریران nariran یا به آدرس شعب شرکت مینمایند توسط ناریران nariran مجاز به ثبت آگهی با شرایط ویژه و بهره گیری بیشتر از امکانات ناریران nariran شناخته شده و در لیست اعضای منوی اصلی صفحه مربوطه در ناریران nariran قرار میگیرند و ” کاربر معتمد “ نامیده می شود .

محتوای مالکانه : هرگونه نوشته ، ترسیم ، شکل ، موسیقی ، نرم افزار ، صدا ، ویدئو ، اطلاعات و هرگونه موارد تصویری که ناریران nariran از طریق وبسایت ارائه می نماید “محتوای مالکانه” نامیده می شود که شامل موارد تولید و پست شده توسط کاربران ثبت شده بر روی ناریران nariran نمی شود.

محتوای کاربر : هرگونه آگهی در قالب نوشته ، ترسیم ، شکل ، موسیقی ، نرم افزار ، صدا ، ویدئو ، اطلاعات و هرگونه موارد تصویری که توسط کاربران ثبت شده روی ناریران nariran نمایش داده می شود “محتوای کاربر” نامیده می شود.

محتوا : محتوای کاربر(ان) علاوه بر محتوای ناریران nariran بطور عمومی “محتوا” نامیده می شود.

مجوز : هر گونه مجوز یا پروانه که آگهی دهندگان بر اساس قانون یا توسط مراجع قانونی یا مقامات صلاحیتدار محلی یا غیره برای ارائه خدمات ساختمانی یا اجاره موقت املاک ملزم به اخذ آن می باشند “مجوز” نامیده می شود.

قیمت : به نرخ مندرج محصولات و خدماتی که در فایل ها و تبلیغات توسط کاربران ثبت شده ” قیمت “ گفته می شود. کاربران به صلاحدید خود (بدون دخالت ناریران nariran) و پس از بررسی و استعلام گیری مناسب در خصوص آگهی ثبت شده و آگهی دهنده اقدام به دریافت خدمت یا کالا و پرداخت قیمت نمایند .

هزینه آگهی : هزینه های دریافتی توسط ناریران nariran از آگهی دهندگان در قالب آگهی های ویژه یا اکازیون تحت عنوان “هزینه آگهی” نامیده می شود . هزینه آگهی زمانی که آگهی دهنده بخواهد املاک یا خدمات برای وی بصورت متمایز از سایر آگهی ها نشان داده شود دریافت میگردد .

هزینه تبلیغات : هزینه های دریافتی توسط ناریران nariran از کاربران معتمد (مشاورین و اصناف و کاربران دارای مجوز ) جهت استفاده از بنر های تبلیغاتی وبسایت تحت عنوان “هزینه تبلیغات” نامیده می شود . کاربران معتمد در زمان ارتباط و تعامل با ناریران nariran برای ایجاد آگهی و تبلیغ بر روی وبسایت از هزینه های تبلیغات مطلع خواهد شد و یا میتوانند به صفحه تبلیغات مراجعه نمایند .

۲- توصیف خدمات ناریران

ناریران nariran این وبسایت را براى اطلاع رسانی ، آگهی‌های تجاری ، ارتباطات تجاری و قانونى شما ایجاد کرده است . دسترسى و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت شرایط و ضوابط ذیل و قوانین ذکر شده مى‌باشد . شما با ورود به سایت ناریران nariran و مرور سایت ، بدون هیچگونه محدودیت و شرطى “شرایط و ضوابط ” را پذیرفته و اقرار مى‌نمایید که هرگونه توافق دیگرى بین شما و ناریران nariran در این زمینه لغو و باطل خواهد بود . در صورت عدم موافقت با “شرایط و ضوابط ” لازم است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید.

ناریران nariran محتوای کامل هر یک از آگهی های ثبت شده شامل شرایط فیزیکی و کیفیت آنها ، مجوزات و تناسب قیمت با ارزش آنها ، با هر نمونه مشابه موجود در ناریران nariran و یا در سطح جامعه ( بازار ) را کنترل نمی نماید و نمی تواند اقدام به کنترل آنها نماید و تنها به ثبت آگهی یا مجوزات آپلود شده آنها پرداخته و بررسی های ملزوم و قانونی را به عهده کاربران قرار میدهد . مضافاً ، ناریران nariran مسئول خدمات ثبت شده توسط فعالان صنعت ساختمان و املاک و آگهی و توصیفی که از خود ارائه مینمایند نمی باشد . کاربرانی که قبل از دریافت کالا یا خدمات و بدون بررسی های لازم و تحقیق اقدام به عقد قرارداد یا پرداخت مبلغ مینمایند تنها به ریسک خود اقدام می نمایند و ناریران nariran در این خصوص تا بیشترین حد اجازه داده شده تحت قوانین مسئولیت را از خود سلب می نماید.

ناریران nariran دارای هیچ کنترلی بر روی رفتار آگهی دهندگان ، کاربران معتمد و سایر کاربران وبسایت ناریران nariran را ندارد بنابر این ناریران nariran هر گونه مسئولیتی در این خصوص را تا بیشترین حد اجازه داده شده تحت قوانین از خود سلب می نماید .

ناریران nariran طرف قرارداد منعقده فی مابین هیچیک از آگهی دهنگان و کاربران بازدید کننده نمی باشد . همچنین ناریران nariran دلال ، آژانس ، بیمه گر یا مشاور املاک نمیباشد و در حال حاضر اقدام به ارائه خدمات فنی ساختمانی برای عموم یا ارائه کالاهای بازرگانی بصورت فروشگاه آنلاین را ندارد .

بنابراین ناریران nariran :

۱- مالک املاک ثبت شده بصورت آگهی در ناریران nariran نمیباشد و مدیریت و یا کنترل آنها فقط در قالب ارائه آگهی به عهده ناریران nariran میباشد .
۲- در حال حاضر اقدام به عرضه ، فروش ، بازفروش ، ارائه ، مدیریت و یا کنترل خدمات و کالاهای ساختمانی بصورت آنلاین و از طریق ناریران nariran نمی نماید.
مگر اینکه صراحتاً خلاف آن توسط ناریران nariran مقرر و مراتب بصورت عمومی در همین وبسایت اعلام گردد .

بصورت کلی مسئولیت ناریران nariran محدود به موارد ذیل می باشد:
الف) تسهیل دسترسی به اطلاعات موجود از خدمات و کالا ها و کلیه فعالیتهای مربوط به صنعت ساختمان و املاک
ب) اقدام به مشاوره و ارائه راهکارهای نوین معرفی کالاها و خدمات فعالان صنعت ساختمان و املاک

۳- قوانین و شرایط استفاده از ناریران

شرایط و قوانین ناریران بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است .
تمامی خدمات این وبسایت ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت مطابق با موضوع فعالیت مندرج در اساسنامه شرکت نار سازه اروند با شماره ثبت ۳۸۹۸ در اداره ثبت شرکتها و مالکیتهای صنعتی و معنوی ، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است که منظور از خدمات وبسایت موارد زیر میباشد :

۱- آگهی های ویژه و اکازیون : برچسب هایی می باشد که با انتخاب آنها میتوانید آگهی های خود را متمایز از سایرین ثبت و ارائه نمائید .
۲- بنرهای ویژه تبلیغات : بنرهایی که در صفحات مختلف سایت خدمات و کالاهای کاربران معتمد را معرفی مینماید .

– سلب کلی حقوق و شرط محدودیت کننده مسئولیت
قواعد کلی توصیف شده در شرط سلب حقوق و محدودیتهای مسئولیت بطور مفصلتر در قسمتهای بعدی این سند تشریح شده است.
مفاد این قسمت شامل عدم مسئولیت قابل اعمال توسط ناریران nariran در مقابل هر یک از کاربران با هر استفاده ای از وبسایت می شود.
۱- شما صراحتاً تصدیق و موافقت می نمایید که کلاً استفاده از وبسایت و خدمات با ریسک خود شما بوده و ارائه آگهی و تبلیغات کالا ها و خدمات آگهی دهندگان و کلیه کاربران بر مبنای “آنگونه که هست” یا “آنگونه که موجود است” بدون هیچگونه تضمینی از سوی ناریران nariran صورت میپذیرد و طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است .

۲- شما صراحتاً تصدیق و موافقت می نمایید که ناریران nariran هیچ تضمینی نمی نماید که کالا ها و خدمات معرفی شده توسط کاربران در آگهی ها و تبلیغات درج شده در ناریران nariran برای شما هریک یا تمامی نیازهای مورد انتظارتان را برآورده مینماید ، این مورد درباره محتویات موجود در کلیه بخشهای وبسایت که توسط ناریران nariran بصورت اطلاعات شفاهی یا کتبی و در قالب هر گونه نوشته ، ترسیم ، شکل ، موسیقی ، نرم افزار ، صدا ، ویدئو و هرگونه موارد تصویری ارائه میگردد و توسط شما کاربر محترم اخذ شده نیز شامل میگردد و ناریران nariran هیچگونه تضمینی را که در اینجا تصریح به آن نشده باشد را ایجاد یا ارائه نمی نماید و طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.

۳- کلیه تضمینات صریح یا تلویحی بدون محدودیت شامل تضمین قابلیت خرید و فروش ، تناسب برای یک هدف خاص و عدم نقض حقوق مالکانه بطور صریح تا حدی که توسط قوانین اجازه داده می شود توسط وبسایت سلب و انکار می گردد.

۴- وبسایت از بابت صحت یا کامل بودن محتوای وبسایت مسئولیت دارد لیکن در هنگام ثبت آگهی دقت لازم را بفرمائیید .  طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است که شامل موارد زیر است :
الف) اشتباه، خطا یا عدم صحت محتوا؛
ب) ضرر و زیان بدنی یا مالی از هر نوع ناشی از دسترسی و استفاده شما از خدمات و کالاهای ارائه شده توسط کلیه کاربران عادی و معتمد
ج) اختلال یا قطع انتقال اطلاعات (از یا به) وبسایت؛
د) اِشکال ها، ویروسها، تروژانها و امثالهم که ممکن است توسط هر شخص ثالثی به وبسایت یا از آن منتقل شود؛

۵- وبسایت هیچگونه محصول یا خدمات آگهی یا عرضه شده توسط شخص ثالث از طریق وبسایت یا وبسایت دارای لینک فعال (hyperlinked website) یا برجسته شده در هرگونه بنر یا آگهی های دیگر را تضمین و تعهد و تأیید نمی نماید و مسئولیتی از این بابت نمی پذیرد.

۶- وبسایت، مدیران، کارمندان یا نمایندگان آن در هیچ صورتی مسئول خسارات مستقیم، غیرمستقیم، اتفاقی، ویژه، تبعی (عدم النفع) یا تمثیلی (حتی در صورتی که امکان چنین خسارتی یه وبسایت اطلاع داده شده باشد) ناشی از هرگونه استفاده شما از وبسایت یا خدمات بدون محدودیت شامل بروز خسارت ناشی از استفاده یا سوء استفاده از وبسایت یا خدمات، ناتوانی در استفاده از وبسایت یا خدمات، یا ناشی از اختلال، تعلیق، اصلاح، تغییر یا خاتمه وبسایت یا خدمات نخواهد بود. این محدودیت مسئولیت در خصوص خسارات وارده در اثر سایر خدمات و محصولات دریافتی از طریق یا آگهی شده در ارتباط با وبسایت یا خدمات یا هرگونه لینک به وبسایت و همچنین به علت هرگونه اطلاعات، نظرات یا مشاوره های دریافتی از طریق یا آگهی شده در رابطه با وبسایت یا خدمات یا هرگونه لینک به وبسایت نیز می شود. این محدودیتها تا بیشترین حدی که قوانین اجازه می دهد اعمال خواهد شد.

۷- مسئولیت صحت و کیفیت آگهی های داخل سایت به عهده آگهی دهنده بوده و سایت ناریران هیچ گونه مسئولیتی در این قبال نداشته ، لطفا قبل از هرگونه واریز وجه به حساب آگهی دهنده ، کالای خود را حضورا تحویل گرفته و از مطابقت داشتن کالا با آگهی درج شده اطمینان حاصل نمائید و در مواردی که کالای آگهی شده در دسته بندی املاک محسوب میشود قبل از هر گونه واریز مبلغ پیش پرداخت جهت عقد قرارداد بصورت حضوری از مورد آگهی شده بازدید نمائید و در صورت نیاز با کارشناسان ومشاورین مربوطه در منطقه مشاوره نمائید .

۸- شما تا زمانی از سایت‌ها ، خدمات و ابزارهای ناریران استفاده می‌کنید ، که اقدام به ثبت و استفاده از آگهی‌ هایی که مرتبط با کالا و خدمات غیرمجاز و یا عدم رعایت قانون ، اخلال در حقوق شخص ثالث ، سیاست‌ های ناریران و یا مخالف با قوانین موضوعه و یا اخلاق حسنه و عرف اسلام میباشد ننمائید .

۹- این وبسایت فقط برای بزرگسالان می باشد. شما تأیید می فرمایید که بیشتر از ۱۸ سال سن دارید یا صغیر آزاد می باشید یا رضایت والدین یا قیم خود را دارید و بطور کلی دارای ظرفیت و اهلیت لازم توسط قانون حاکم برای پذیرش شرایط و ضوابط، وظایف، تأییدات، تعهدات، تضمینات مندرج در این شرابط و ضوابط و رعایت آنها را دارا می باشید.

اخطار به کودکان زیر ۱۸ سال، والدین یا قیمان آنها
۱- در صورتی که زیر ۱۸ سال هستید، نباید از این وبسایت استفاده نمایید.
۲- لطفاً اطلاعات شخصی شامل آدرس ایمیل، نام و یا اطلاعات تماس خود را برای ما ارسال نفرمایید.
۳-در صورتی که قصد دارید با ما تماس بگیرید، از طریق والدین یا قیم قانونی خود اقدام به این کار نمایید.

۱۰- با ارسال یک آگهی در سایت ناریران ، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود، و در ضمن ، شما پیشاپیش موافقت خود را با شرایط عنوان شده در زیر اعلام کرده‌ اید .
– تعهدات کاربران وبسایت ناریران nariran

۱- شما به عنوان یک کاربر توافق و تصدیق می نمایید که :

وبسایت هیچگونه محتوای پست شده توسط کاربرانی که از خدمات آن (از قبیل آگهی ها، بنر های تبلیغاتی ، اطلاعات تماس یا فهرست اطلاعات موجود ) استفاده می نماید را کنترل نمی نماید و مسئول آن نمی باشد ( بجز بررسی های اولیه شامل کلمات و تصاویر درج شده در محتوای آگهی در حد عرف ) . وبسایت هیچگونه پیام تبادل شده بین کاربران به هر شکل چه از طریق وبسایت و خدمات یا از طرق دیگر ارتباطات الکترونیک بدون محدودیت شامل ایمیل ها خارج از سیستم تبادل پیام وبسایت، یا هر وبسایت ثالث، نظردهی ، پست کاربران، فایلها، تصاویر، عکسها، ویدئو، صداها، اطلاعات تماس یا فهرست اطلاعات یا هر گونه مواد قابل دسترس از طریق وبسایت و خدمات (محتوا) را کنترل نمی نماید و مسئول آن نمی باشد.

۲- شما به عنوان بک کاربر توافق و تأیید می نمایید که:

الف) وبسایت هیچگونه محتوایی را از قبل بررسی، بازبینی یا تأیید نمی نماید و این حق را خواهد داشت که تنها به صلاحدید خود هرگونه محتوایی که ممکن است از طریق خدمات قابل دسترس می گردد و می تواند این شرایط و ضوابط را به هر دلیلی و یا بدون هرگونه علتی نقض می کند را رد، پاک یا جابجا نماید.
ب) وبسایت هیچگونه کاربر ثبت شده از جمله هویت یا پیشینه کاربر ثبت شده را تصدیق یا تأیید نمی نماید. هرگونه اشاره به کاربر ثبت شده “تأیید شده” بر روی ناریران nariran یا در خدمات آن تنها حاکی از آن است که کاربر ثبت شده موفق به اتمام فرایند تأیید بر روی ناریران nariran شده است، ولاغیر. این اشاره هیچگونه تأیید ، تصدیق یا ضمانت توسط ناریران nariran نمی باشد. در مواردی که یک کاربر ثبت شده تأیید شده است ناریران nariran هویت کاربر ثبت شده را تضمین نمی نماید که قابل اطمینان ، امن یا مناسب باشد . ناریران nariran فرایند تأیید را علاوه بر جزئیات کاربر ثبت شده ارائه می نماید تا بازدید کنندگان و کاربران ثبت شده دیگر هویت و پیشینه کاربر ثبت شده را بدست آورند. ناریران nariran تمامی بازدید کنندگان و کاربران ثبت شده و امثالهم را ترغیب می نماید تا قبل از انعقاد معامله دوجانبه شخصاً اقدام به بررسی مناسب پیشینه نمایند.
این مورد بخصوص در مورد کاربران معتمد نیز مطرح میباشد و صرفا کلمه معتمد در پسوند نام کاربران به دلیل ارائه مجوزات لازم در خصوص کالا و خدمات ارائه شده از سوی کاربر میباشد و ناریران تنها با آپلود این مجوزات در بخش ارائه خدمات و کالای کاربران ایشان را کاربر معتمد خوانده و لا غیر . بدیهیست هرگونه بررسی و تحقیق در مورد پیشینه و اصالت مجوزات ارائه شده توسطه کاربر معتمد به عهده کاربرانی که تمایل به استفاده از کالا یا خدمات ایشان را دارند میباشد و ناریران nariran صراحتا هرگونه تضمین و تائیدی را در این قبال از خود سلب و ساقط مینماید .
ج) با استفاده از وبسایت و خدمات ، شما ممکن است در معرض محتوایی قرار بگیرید که توهین آمیز، زشت، نادرست، گمراه کننده یا قابل اعتراض باشد و در اینصورت ضمن عذر خواهی پیشاپیش از شما ناریرانnariran در مقابل اینچنین اتفاقاتی از خود سلب مسئولیت مینماید ؛
د) شما مسئول ارزیابی و استفاده از هرگونه محتوای نمایش داده شده بر روی وبسایت می باشید و نباید به آن محتوا اعتماد و تکیه کنید؛
هـ) تحت هیچ شرایطی وبسایت مسئول هیچگونه ضرر و زیان در اثر استفاده از هرگونه محتوای تبلیغ شده یا آگهی شده یا از طریق اطلاعات به هر گونه شامل نوشته ، ترسیم ، شکل ، موسیقی ، نرم افزار ، صدا ، ویدئو و … که در دسترس قرار گرفته است نمی باشد .
و) وبسایت و محتوایی که از طریق آن در دسترس گذاشته شده است ممکن است دارای لینک یا امکان راهنمایی به وبسایتهای ثالث باشد که ممکن است با وبسایت مرتبط یا غیرمرتبط باشد.
ز) وبسایت هیچ تعهد و تضمینی در خصوص صحت یا اصالت اطلاعات یا محتواهای نمایش داده شده بر روی وبسایتهای ثالث نمی نماید. همچنین هرگونه مسئولیت را از خود سلب می نماید و مسئولیت لینکهایی که توسط شما ایجاد، به روز رسانی یا حذف شده را نمی پذیرد.
ح) در صورتی که به وبسایت ثالث متصل شوید، فعالیت شما ممکن است علاوه بر خط مشی های حاکم مشمول شرایط و ضوابط آن وبسایت ثالث شود.

۳- شما به عنوان یک کاربر موافقت و تصدیق می نمایید که:
الف) وبسایت صراحتاً هرگونه مسئولیتی را در خصوص محتوای کاربر از خود سلب می نماید؛
ب) شما به تنهایی مسئول محتوایی هستید که با استفاده از وبسایت و خدمات آن پست، منتقل یا لینک نموده اید.
بالاخص شما مسئول کلیه محتواهایی می باشید که بارگزاری، ایمیل نموده اید یا از طریق خدمات قابل دسترس نموده اید.
ج) شما به تنهایی مسئول کلیه عواقب ناشی از پست کردن، انتقال، لینک نمودن و انتشار محتوایی که بر روی وبسایت ایجاد نموده اید می باشید.
د) شما با پست نمودن، انتقال یا لینک محتوا از طریق خدمات تأیید، موافقت، تعهد و تضمین می نمایید که:
دارای کلیه پروانه ها، حقوق، رضایت و مجوز های لازم برای استفاده از محتوا قابل دسترس در خدمات و بر روی وبسایت بدون محدودیت شامل کلیه پروانه های اختراع، علائم تجاری، اسرار تجاری، کپی رایت (حقوق مؤلف) ، بهره برداری یا سایر حقوق مالکانه مورد نیاز برای استفاده یا نمایش محتوای مذکور بر روی وبسایت می باشید؛
به وبسایت این اجازه را می دهید که از آن محتوا به هر صورتی توسط خدمات و یا وبسایت تشخیص داده شود استفاده نماید؛
از هر فرد، شخص یا کسب و کار با هویت دارای رضایتنامه یا مجوز مکتوب در خصوص محتوا برای استفاده از نام یا … آن فرد، شخص یا کسب و کار می باشید به نحوی که گنجاندن و استفاده از محتوای مذکور در خدمات و وبسایت براساس این شرایط و ضوابط را ممکن سازد.

۴- شما به عنوان یک کاربر تصدیق می نمایید که :

اگر تصویر و عکس بر روی آگهی خود بارگزاری نمایید وبسایت می تواند خدمات ویدئویی به شما ارائه نماید. با بارگزاری تصاویر و عکس های خود، بدینوسیله بطور برگشت ناپذیری رضایت خود را مبنی بر استفاده از تصاویر و عکس های خود برای این خدمات اعلام می نمایید و تضمین می نمایید که دارای کلیه حقوق، مالکیت و منافع لازم برای بارگزاری و استفاده از تصاویر در خدمات می باشید. همزمان با ارائه خدمات، وبسایت می تواند به صلاحدید خود از محتوای شما اقدام به تهیه ویدئو، عکس یا تصاویر نماید و آنها را با استفاده از ارائه دهنده خدمات ثالث بارگزاری نماید.

۵- شما به عنوان یک کاربر تصدیق می نمایید که :

با ارائه محتوا به وبسایت مجوز غیرقابل بازگشت، غیرقابل فسخ، دائمی، غیرانحصاری، عاری از حق لیسانس، قابل لیسانس دهی فرعی و قابل انتقال برای استفاده، بازتولید، توزیع، آماده سازی نمایشهای جانبی و اجرای محتوا در رابطه با وبسایت، خدمات و کسب و کار را به ناریران nariran اعطاء نموده اید.

۶- شما به عنوان یک کاربر موافقت و تصدیق می نمایید که :

با پست نمودن محتوا در هر بخش عمومی خدمات، به هر یک از کاربران وبسایت مجوز غیرانحصاری برای دسترسی به محتوای شما از طریق وبسایت را اعطاء نموده اید. این مجوز به هر یک از کاربران زمانی که شما آن محتوا را از وبسایت محو یا پاک نمایید خاتمه می یابد.

۷- شما به عنوان یک کاربر موافقت و تصدیق می نمایید که:
الف) وبسایت هیچگونه محتوا یا نظر، اظهار، پیشنهاد یا مشورتی را که بر روی یا از طریق وبسایت یا خدمات بیان شده است را تأیید نمی نماید وصرفا نظر شخصی شماست ؛
ب) وبسایت اجازه نقض حقوق مالکیت فکری بر روی یا از طریق وبسایت یا خدمات را نمی دهد. در صورتی که به نحو مقتضی مطلع شود که آن محتوا ناقض حقوق مالکیت فکری دیگران است وبسایت می تواند به صلاحدید خود هرگونه محتوای نقض کننده را محو یا پاک نماید؛
ج) وبسایت به صلاحدید خود حق تشخیص مناسب بودن محتوا و رعایت شرایط و ضوابط برای تخلفاتی از قبیل پورنوگرافی، مواد زشت، ناپسند، افتراآمیز و تخلف از بخش ۶ این شرایط و ضوابط را دارا می باشد؛
د) وبسایت به صلاحدید خود می تواند در هر زمان و بدون اخطار قبلی به کاربر، هر محتوایی را پاک نماید و یا دسترسی هر کاربری را به وبسایت برای بارگزاری مواد و یا اقداماتی که این شرایط و ضوابط را نقض می نماید محدود کند یا خاتمه دهد؛
هـ) شما مسئول حفظ محرمانگی نام کاربری و گذرواژه خود و هرگونه استفاده از حساب کاربری خود می باشید چه اینکه چنین استفاده ای را اجازه داده باشید یا خیر. شما باید فوراً ناریران nariran را از هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری خود مطلع سازید.

– نمونه آگهی های غیر مجاز جهت ثبت در ناریرانnariran

آگهی‌های غیر مجازدر کلیه بخشهای وبسایت ناریران :
کلیه آگهی های نا مربوط به کالاها و خدمات صنعت ساختمان و املاک
و همچنین بکار بردن هرگونه نوشته ، ترسیم ، شکل ، موسیقی ، نرم افزار ، صدا ، ویدئو ، اطلاعات و هرگونه موارد تصویری که کالاها و خدمات آگهی دهنده را به هر نحو در دسته های زیر قرار دهد یا به توضیح آگهی مربوط نماید :

۱- مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه،
۲-نقض حریم شخصی افراد،
۳- آگهی‌های اجاره موقت بدون تصویر ملک در بخش‌های «مربوط به املاک»
۴- استفاده از خط لاتین برای آگهی‌های فارسی
۵- هر نوع مسابقه، قرعه‌کشی و بخت‌آزمایی (با جایزه و یا بدون جایزه(
۶- آگهی انجام پروژه‌های دانشجویی و دانش آموزی،
۷- هر گونه سلاح گرم و سرد،
۸- فروش مکمل‌های ورزشی،
۹- ارائه فاکتور و پیش فاکتور جهت اخذ وام، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن،
۱۰- هرگونه خدمات مرتبط با گرین کارت و یا اقامت کشورها و مسافرت و اخذ ویزا به کشورهای که از نظر قانونی تأیید شده نیستند،
۱۱- خرید و فروش فیش حج تمتع،
۱۲- خرید و فروش کلیه و اعضای بدن،
۱۳- درخواست دریافت مبلغ به هر عنوان در متن آگهی،
۱۴- درج شماره حساب در متن آگهی،
۱۵- خدمات و کالاهایی که شائبه کلاهبرداری در آن مشاهده شود،
۱۶- معرفی سایت‌، کالا و یا خدماتی که به هر شکل و صورتی قصد رقابت با ناریران nariran را دارند،
۱۷- خرید و فروش حیوانات
۱۸- خرید و فروش مواد غذایی و تقویتی،
۱۹- نصب برنامه‌های جانبی موبایل و ویندوز،
۲۰- پنل پیامک انبوه از آنجا که گاهی موجب آزار کاربر میشود،
۲۱- درج آگهی‌های آموزشی
۲۲- درج آگهی در رابطه با خودرو
۲۳- درج مکرر آگهی هرچند متفاوت در یک روز،
۲۴- قرار ملاقات غیر تجاری به صورت آنلاین،
۲۵- آگهی های مربوط به محرمیت، صیغه و ازدواج،
۲۶- هر نوع آگهی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی ( مانند انتخابات انجمن‌ها عزاداری … ) که جنبه تجاری نداشته باشد
۲۷- برنامه عبور از فیلتر و یا اکانت VPN
۲۸- نصب آنتن ماهواره و یا اینترنت ماهواره‌ای از جمله : DVB و starsat
۲۹- برنامه ویا آموزشهای hack crack و یا شکستن قفل
۳۰- فروش برنامه های نرم افزاری و یا کتابهای فاقد مجوز قانونی ( copyright )
۳۱- فروش جزوات درسی بدون اجازه از مرجع مربوطه
۳۲- آگهی شبکه‌های هرمی Network Marketing و یا مباحثی شامل پولدار شدن و مانند آن
۳۳- هر نوع مسابقه و یا قرعه کشی (با جایزه و یا بدون جایزه(
۳۴- هر نوع آگهی مرتبط با سیگار یا ترک اعتیاد
۳۵- فروش دستگاه فلزیاب یا وسایل مرتبط با آن
۳۶- هر نوع آگهی مرتبط با همسریابی، مشاوره خانوادگی و یا سایتهای دوستیابی
۳۷- اجاره، فروش و یا معرفی سایت VHS,CD,VCD,DVD پرشده از فیلم یا موسیقی
۳۸- هر نوع آگهی مرتبط با لیزینگ
۳۹- ارائه فاکتور و پیش فاکتور جهت اخذ وام ، حذف سهم بیمه کارفرما و مشابه آن
۴۰- آگهی های مرتبط با گرین کارت
۴۱- رعایت کلیه قوانین عمومی و عرف در کشور ( مانند موارد زیر) جهت تایید آگهی لازم است.
مثال:
آگهی نباید موجب توهین به ادیان رسمی کشور ، آداب ، رسوم ، قومیتها ، لهجه ها و گویشهای مختلف شود .
در آگهی یک کالا و یا خدمات خاص نباید تلویحا و تصریحا کالا و یا خدمات مشابه دیگر نفی شود.
آگهی نباید تولیدات داخلی را بی ارزش نماید.
استفاده ابزاری از زن در آگهی، درج عکس صورت اشخاص و یا عکس بانوان و یا استفاده از عکس کودکان برای معرفی کالا و خدمات ، که مخاطب آن کودکان نیستند، مجاز نیست.
غلط نویسی و غلط گویی مجاز نیست.

۴- شرایط کلی حاکم به تمامی کاربران

این شرایط کلی حاکم بر تمامی کابران، کاربران ثبت شده، کاربران معتمد که در حال حاضر عضویت دارن یا در آینده اقدام به عضویت مینمایند میباشد . در صورت تناقض بین این شرایط کلی و شرایط اختصاصی حاکم بر دسته خاصی از کاربران، شرایط اختصاصی مربوطه برای آن کاربران خاص حاکم خواهد بود. در صورت تناقض بین هر یک از شرایط عمومی یا اختصاصی با مقررات بخش ۳ این شرایط و ضوابط، مقررات بخش ۳ ارجحیت خواهد داشت.

شما لازم نیست برای بررسی وبسایت اقدام به ثبت نام نمایید اما برای استفاده از خدمات وبسایت و ثبت آگهی یا درج تبلیغات باید به عنوان کاربر ثبت شده خود را نزد ناریران nariran به ثبت برسانید.

در صورتی که بخواهید از وبسایت بدون ثبت نام بصورت کاربر ناشناس استفاده نمایید قادر خواهید بود تبلیغات ، آگهی ها و محتواهای عمومی وبسایت را بازدید و بررسی نمایید، اما قادر به نظر دهی و پست خدمات عرضه شده نخواهید بود.
به عنوان یک کاربر ثبت شده موافقت خواهید نمود که در خلال فرآیند ثبت نام اطلاعات صحیح، اصیل، رایج و کامل فراهم نماید و آن اطلاعات را بروزرسانی نماید تا صحت، اصالت، رایج و تکمیل بودن آن را حفظ نماید. به عنوان کاربر وبسایت و خدمات ناریران nariran موافقت و تعهد می نمایید که:
الف) برای بیش از یک حساب کاربری فعال ناریران nariran بطور همزمان ثبت نام ننمایید یا به نمایندگی از فردی غیر از خودتان ثبت نام ننمایید؛
ب) هیچ محتوایی را که ممکن است هرگونه قانون حاکم را نقض نماید یا محتوایی را که ممکن است تحت حمایت حقوق مؤلف، حق اختراع، اسرار تجاری یا علامت تجاری و یا به هر طریقی مشمول حقوق مالکانه اشخاص ثالث است از جمله حقوق مربوط به حریم خصوصی و عمومی را پست، ایمیل یا در دسترس قرار ندهید، مگر اینکه خود، مالک آن حقوق یا دارای مجوز یا پروانه از مالک قانونی آن برای پست نمودن محتوای خود بر روی وبسایت باشید و کلیه حقوق تحت لیسانس که در اینجا اعطاء شده است را به وبسایت اعطاء نمایید. کاربر نباید هیچیک از حقوق مالکیت فکری فوق الذکر اشخاص را نقض نماید یا از محتوایی استفاده نماید که بر اساس قانون، قرارداد یا امانتداری حق در دسترس قرار دادن آن را ندارد؛
پ) محتوایی را از جانب کسی بطور مستقیم یا غیرمستقیم پست ننماید یا به خدمات برای پست نمودن محتوا از جانب کسی دسترسی نیابد، مگر به موجب رضایت مکتوب و صریح وبسایت؛
ت) هیچگونه قوانین و مقررات حاکم و دستور دادگاه بدون محدودیت شامل را بطور مستقیم و غیرمستقیم نقض ننماید یا اقتضائات دریافت مجوز یا محدودیتهای کاربری و مقررات مالیات را نقض ننماید؛
ث) اطلاعات شخصی و هویتی اشخاص دیگر بدون رضایت صریح آن شخص را درج ننماید. کاربر نباید خود را بج جای فرد یا شخص حقوقی جا بزند یا بطور خلاف واقع اظهار وابستگی با یک شخص حقیقی یا حقوقی نماید.
ج) محتوایی را که نسبت به هر فرد یا گروهی بر اساس مذهب، عقاید سیاسی یا فلسفی، جنسیت، گرایش جنسی، نژاد، قومیت، سن یا ناتوانی مضر، توهین آمیز، غیرقانونی، تهدیدکننده، آزاردهنده، تهمت آمیز، مربوط به پورنوگرافی، افتراآمیز یا تهاجمی باشد را پست ننمایید.
چ) اطلاعاتی که نادرست، گمراه کننده، فریبنده یا دربردارنده پیشنهاد متقلبانه یا کلاهبردارانه است ارائه ننمایید. کاربر نباید شماره تلفن یا اطلاعات تماس گمراه کننده یا سربرگ جعلی یا هویت دستکاری شده را ارائه دهد یا استفاده نماید.
ح) محتوایی را که خدمات غیرقانونی یا فروش کالاهای ممنوعه یا مشروطه توسط قوانین حاکم را تبلیغ می نماید منتشر ننمایید.
خ) در هر گونه فعالیتی که ممکن است شامل یا دربردارنده هرگونه تبلیغ یا درخواست باشد یا اطلاعات هویتی و شخصی کاربران دیگر را برای هدفی غیر از معامله در رابطه با کالا و خدمات ثبت شده در ناریران nariran، را جمع آوری یا ذخیره نماید شرکت ننمایید؛
د) از وبسایت، خدمات و محتوا برای اهداف تجاری و امثالهم که صراحتاً توسط این شرایط و ضوابط اجازه داده نشده اند استفاده ننمایید؛
ذ) محتوایی را که شامل لینک به خدمات تجاری یا وبسایت های ثالث می باشد منتشر ننمایید مگر اینکه صراحتاً توسط وبسایت اجازه داده شده باشد؛
ر) در فعالیتهایی که شامل یا دربردارنده ساختارهای هرمی، بازاریابی وابسته، ارتباط کد ارجاع، ایمیل ناخواسته، اسپم، نامه های زنجیره ای یا آگهی ها و تبلیغات ناخواسته با ماهیت تجاری می باشند شرکت ننمایید؛
ز) اقدام به دسترسی غیرمجاز به سیستم های رایانه ای تحت مالکیت یا کنترل وبسایت ننمایید یا در اقداماتی که کیفیت عملکرد را مختل یا کاهش می دهد یا آن را تحت تأثیر قرار می دهد یا باعث اختلال بر عملکرد خدمات یا وبسایت می شود شرکت ننمایید؛
ژ) محتوایی را که دربردارنده بدافزار، کد رایانه ای، فایلها، برنامه هایی که برای اختلال، تخریب یا محدودنمودن عملکرد هرگونه نرم افزار و سخت افزار رایانه ای یا تجهیزات مخابراتی طراحی شده اند را منتشر ننمایند؛
س) اطلاعات بر روی سایت، خدمات یا محتوا را به منظوری که بر اساس این شرایط و ضوابط اجازه داده نشده است را کپی، ذخیره سازی ننماید یا به آنها دسترسی پیدا ننمایید؛
ش) تلاش ننمایید که جریان عادی اطلاعات را با پیامهای زیاد به خدمات مختل نمایید یا اقدامی ننمایید که توانایی سایر کاربران را برای استفاده از خدمات بطور منفی تحت تأثیر قرار دهید؛
ص) اطلاعات شخصی سایر کاربران و اشخاص حقوقی را برای مقاصد تجاری یا غیرقانونی جمع آوری ننمایید و از وسایل خودکار مثل اسپایدرز (عنکبوت)، رباتها، خزنده، ابزار جستجوی اطلاعات را به منظور دانلود یا برداشتن اطلاعات از خدمات، به استثنای موتورهای جستجوی اینترنتی (مثل گوگل) و مؤسسات خدمات عمومی غیرتجاری استفاده ننمایید؛
ض) از هیچگونه وسیله خودکار یا برنامه رایانه ای برای جمع آوری اطلاعات از وبسایت، خدمات یا محتوا استفاده ننمایید؛
ط) از هیچگونه وسیله خودکار یا برنامه رایانه ای که انتشار خودکار بر روی وبسایت را بدون دخالت انسان فراهم می سازد (“وسیله انتشار خودکار”) بدون محدودیت شامل هرگونه وسیله انتشار خودکار در رابطه با انتشار عمده یا به منظور انتشار خودکار در زمانها یا بازه زمانی معین استفاده ننمایید؛
ظ) از کارگزاران و خدمات و ثالث واسطه هایی که پیشنهاد می نمایند محتوا را بر روی خدمات از جانب دیگران منتشر نمایند، بدون اجازه صریح مکتوب وبسایت استفاده ننمایید؛
ع) سایت، خدمات و محتوا یا هرگونه عنصر تکی تحت نام، علامت تجاری، لوگو یا سایر اطلاعات مالکانه ناریران nariran یا طراحی و ترتیب هر صفحه یا فرم موجود در وبسایت، خدمات را بدون اجازه صریح مکتوب ناریران nariran استفاده، نمایش یا کپی ننمایید؛
غ) اقدام به دور زدن، غیرفعال نمودن، گریز، پاک کردن یا مختل کردن هر اقدام تکنولوژیکی که توسط ناریران nariran یا ارائه دهنگان خدمات آن یا توسط هر شخص ثالثی (منجمله کاربر دیگر) برای حفاظت از وبسایت، خدمات یا محتوا به اجراء گذارده شده است ننمایید؛
ف) اقدام به رمزگشایی، باز کردن، پیاده سازی یا مهندسی معکوس هرگونه نرم افزاری را که برای فراهم سازی وبسایت، خدمات، تقاضا یا محتوای جمعی بکار می رود ننمایید.

۵-حریم خصوصی

با استفاده از این وبسایت و خدمات، شما رضایت خود را مبنی بر جمع آوری، انتقال ، ذخیره سازی و استفاده از اطلاعات شخصی که خودتان برای هر یک از خدماتی که ارائه می نماییم اعلام می نمایید و همچنین رضایت خود مبنی بر جمع آوری تغییرات و به روز رسانی شما در خصوص اطلاعاتی که ارائه نموده اید و توسط وبسایت جمع آوری می شود را اعلام می نمایید.

موارد ذیل جزئیات بیشتری در خصوص نحوه مدیریت و حفاظت از اطلاعات شخصیتان توسط ما ارائه می نماید:

الف) زمانی که شما وبسایت را بازدید می نمایید، ما ممکن است برخی اطلاعات غیرشخصی از قبیل آدرس پروتکل اینترنتی (IP) ، سیستم عامل، نوع مرورگر، ارائه دهنده خدمات اینترنتی شما را جمع آوری نماییم. این قبیل اطلاعات هویت شخصی شما را نشان نمی دهد. زمانی که در وبسایت ثبت نام می نمایید، ممکن است برخی اطلاعات شخصی که شما فراهم می نمایید از قبیل نام، آدرس پستی، آدرس ایمیل، کشور شما، کدپستی، شماره تلفن ، فکس و موبایل ، جنسیت, سن, نام شرکت (اطلاعات ثبت نام) را جمع آوری نماید. در صورتی که مایل به ثبت آگهی یا تبلیغات بر روی وبسایت هستید، شما باید در وبسایت ثبت نام و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. ما همچنین ممکن است اطلاعات دیگری که کاربران ما فراهم می نمایند از قبیل مطالب جدید منتشره یا حذف شده، نظرات جدید یا حذف شده، جستجوها، گزارشات کلاهبرداری را جمع آوری نماییم. ما برای خریدها، از شرکت ثالث پردازشگر پرداخت الکترونیکی یا هر شرکت دیگری استفاده می نماییم تا ترافیک سایت را که ممکن است در برخی اوقات اطلاعات شما را ذخیره نماید زیرنظر داشته باشیم. زمانی که شما وبسایت را بازدید می نمایید و یا برنامه موبایل وبسایت را استفاده می نمایید، وبسایت از تکنولوژی جی پی اس (یا مشابه آن) برای تشخیص محل فعلی شما استفاده می نماید تا شهری را که در آن هستید را تعیین و نقشه محل به همراه آگهی های مربوطه را نشان دهد. وبسایت اطلاعات محل فعلی شما را با کاربران یا صاحبان وبسایتهای دیگر به اشتراک نمی گذارد. در صورتی که تمایل ندارید وبسایت از محل شما برای موارد فوق استفاده نماید، شما باید خدمات مکان یابی خود را بر روی تنظیمات تلفن همراه خاموش نمایید.
ب) همچنین ممکن است ما از شرکتهای ثالث برای ارائه خدمات به ما از قبیل کمک به تشخیص هویت شما یا بررسی پایگاه داده مانند پایگاه داده عمومی دولت (زمانی که قانوناً مجاز باشد) استفاده نماییم. ما همچنین ممکن است بطور محدود به منظور ارائه خدمات، اطلاعات شخصی شما را به آن اشخاص ثالث ارائه نماییم یا اجازه دسترسی به این اطلاعات شخصی را بدهد. ما اطمینان حاصل می نماییم که این اشخاص ثالث دارای تعهدات قراردادی برای حفاظت از اطلاعات شخصی شما باشند و آن را برای مقاصد غیرمرتبط بکار نبندند.
ج) وبسایت ممکن است گهگاهی شما را به وبسایتهای دیگری هدایت نماید. درصورتی که بر روی لینک وبسایت دیگر کلیک نمایید از وبسایت خارج می شوید. زمانی که از وبسایت دیگر استفاده می نمایید، ما مسئول محتوای وبسایتهای ثالث و امنیت اطلاعات شخصی شما نیستیم. توصیه می نماییم که وقتی شما به وبسایت دیگری وارد می شوید، شرایط و ضوابط و خط مشی حریم خصوصی آن وبسایت در خصوص حفاظت از اطلاعات شخصیتان را مورد مطالعه قرار دهید.
د) با انتشار آگهی بر روی وبسایت، شما تأیید و موافقت می نمایید که محتوا عمومی و قابل دسترس توسط هر شخصی می باشد و می توانند در نتایج موتورهای جستجو، حافظه آن موتورهای جستجو، در خوراک و وبسایتهای دیگر پیرو قراردادهای استفاده مشترک از برند به نمایش گذارده شوند. به روزرسانی و/یا حذف محتوا از فهرست یا حافظه موتورهای جستجو، وبسایتهای دیگر، یا منابع خوراک به عهده خود آنها است. شما موافقت و تأیید می نمایید که وبسایت مسئول اطلاعات منتشر شده در نتیجه جستجوها یا در وبسایتهای دیگر که مسئول انتشار مطالب وبسایت می باشند ندارد.
هـ) زمانی که درخواست ارتباط با آگهی دهنده ای میکنید مشخصات کاربری عمومی شما شامل نام کاربری و شماره تماس و آدرس ایمیل شما به ایشان نشان داده می شود.
و) شما می توانید حساب کاربری خود در وبسایت شبکه های اجتماعی دیگر را به حساب کاربری خود در ناریران nariran مرتبط نمایید. انتشار و نمایش اطلاعاتی که از طریق این ارتباط برای ناریران nariran فراهم می نمایید بستگی به تنظیمات و اجازه شما در وبسایت و آن سایت شبکه های اجتماعی دارد. ما قرارداد فیمابین شخص با این سایتهای شبکه های اجتماعی را تحت عنوان “روابط” خطاب می نماییم. زمانی شما این ارتباط را ایجاد می نمایید برخی اطلاعاتی را که از طریق ارتباط حسابهای کاربری خود برای ما فراهم نموده اید ممکن است بر روی صفحه کاربری شما در ناریران nariran به منظور تسهیل ثبت نام به نمایش گذارده شود، فعالیتهای شما بر روی سامانه ممکن است بر روی این روابط در وبسایت و/یا سایت شبکه اجتماعی نشان داده شود و کاربران دیگر می توانند روابط مشترک که با آنها دارید را به شرحی که در سایت شبکه اجتماعی مرتبط شده لیست نموده اید مشاهده نمایند.
ز) شما می توانید اطلاعات شخصی که به ما داده اید در هر زمانی از طریق وبسایت دسترسی پیدا نمایید، حذف، بررسی نمایید یا آنها را تغییر دهید. ما تنظیمات شما را بدون رضایت شما تغییر نخواهیم داد. شما نمی توانید انتخاب نمایید که مکاتبات معاملات مربوط به حساب کاربری خود را از وبسایت دریافت ننمایید. شما می توانید در هر زمان حساب کاربری خود را از طریق وبسایت ببندید. در صورتی که حساب کاربری خود را ببندید، وبسایت کلیه آگهی هایی که شما منتشر نموده اید یا از طریق آن حساب ایجاد نموده اید را لغو می نماید .
ح) شما می توانید به عنوان کاربر ثبت نشده خدمات و محتواهای ناریران nariran را مشاهده نمایید. در صورتی که ثبت نام نمایید، ما اعلامیه، آگهی، تبلیغات و پیشنهادهای ویژه را برای شما ارسال می نماییم. ما همچنین برای شما هرگونه اعلامیه ای که از لحاظ حقوقی لازم باشد و اعلامیه های دیگر از قبیل (بدون محدودیت) اعلامیه های مربوط به خدمات یا هرگونه تغییر مربوط به خط مشی ها را برای شما ارسال نماید. برای مثال، ممکن است اعلامیه ای مربوط به مشکلات فنی یا نگهداری های برنامه ریزی شده وبسایت را به شما ارسال نماییم. به منظور عدم دریافت این اعلامیه ها، باید حساب کاربری خود را غیرفعال نمایید. شما می توانید انتخاب نمایید که برخی مکاتبات ایمیل از قبیل خبرنامه را از ما دریافت ننمایید.
ط) ما متعهد به حفظ اطلاعات شخصی که شما ارائه نموده اید می باشیم. اطلاعات شما در ایران و در بخشهای متفات ( شهرهای متفاوت) ذخیره می شود. اطلاعات ثبت نام شما توسط یک رمز عبور اختصاصی مشتری و نام کاربری حفاظت می شود. شما نباید اطلاعات رمز عبور خود را به شخص دیگری بدهید و زمانی که از رایانه اشتراکی استفاده می نمایید باید همیشه [پس از اتمام کار] از حساب کاربری خود خارج شوید. در صورتی که بخواهید از وبسایت به صورت کاربر ناشناسی که ثبت نام ننموده است استفاده نمایید، شما قادر به بررسی آگهی ها ، تبلیغات و محتوا خواهید بود اما نمی توانید آگهی خود را منتشر نمایید یا برای یک آگهی نظر دهی نمایید یا اطلاعاتی را دانلود یا پست کنید . ما برخی اقدامات حفاظتی را برای مراقبت از اطلاعات شخصی شما بکار بسته ایم. اما همانند بسیاری از مبادلات الکترونیکی، هیچ راهکاری به صورت صددرصد امن نیست. ما تلاش منطقی خود را برای اطلاعات شخصی که شما ارائه می نمایید را می نماییم اما نمی توانیم ایمنی آن را تضمین نماییم. لذا، شما تأیید و موافقت می نمایید که ما هیچ مسئولیتی در خصوص سرقت، فقدان، تغییر، یا سوءاستفاده از هر گونه اطلاعات شخصی یا اطلاعات دیگر یا محتوا بدون محدودیت شامل اطلاعاتی که به اشخاص ثالث یا کاربران دیگر ارائه شده است نداریم.
ی) شما موافقت می نمایید که شما مسئول حفظ محرمانگی نام کاربری و رمز عبور خود و کلیه استفاده ها از حساب کاربری خود هستید چه اینکه چنین استفاده ای را اجازه داده یا نداده باشید. شما باید فوراً ناریران nariran را از هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری خود در ناریران nariran مطلع نمایید.
ک) ما ممکن است از کوکی ها (اطلاعات ثبت شده بر روی رایانه) برای مدیریت صفحات کاربران و ذخیره سازی تنظیمات، ردیابی اطلاعات و انتخاب زبان استفاده نماییم. کوکی ها ممکن است مورد استفاده قرار گیرند چه شما خود را نزد ما ثبت کرده یا نکرده باشید. کوکی ها فایل های متنی کوچکی هستند که توسط سرور وبسایت به درایو ذخیره سازی ما منتقل می شود و سپس بر روی رایانه شما ذخیره می شود. نوع اطلاعاتی که کوکی جمع آوری می نماید دربردارنده تاریخ و زمان بازدید شما، تاریخچه مرورگری شما بر روی اینترنت، تنظیمات شما و نام کاربری شما می باشد. در برخی موارد، ارائه دهندگان خدمات ما ممکن است از کوکی های وبسایت استفاده نمایند. ما نمی توانیم کوکی هایی که توسط ارائه دهندگان خدمات ثالث استفاده می شود را کنترل یا به آنها دسترسی پیدا نماییم. این قسمت حریم خصوصی فقط شامل کوکی های استفاده شده توسط شما می شود نه هر کوکی که توسط اشخاص ثالث مورد استفاده واقع می گردد. شما می توانید استفاده کوکی بر روی رایانه خود را قبول یا آن را رد نمایید، چه نزد ما ثبت کرده یا نکرده باشید. معمولاً شما می توانید مرورگر خود را به نحوی تنظیم نمایید که کوکی ها نپذیرد. اما عدم پذیرش کوکی ها می تواند موجب محدودیت دسترسی شما به برخی ویژگی های وبسایت باشد.
ل) ما می توانیم مکاتبات شما با سایر کاربران از طریق وبسایت را به منظور جلوگیری از کلاهبرداری، بررسی ریسک، رعایت قانون، وارسی، توسعه محصولات، تحقیق و مقاصد حمایت از مشتری، بررسی، اسکن یا تجزیه و تحلیل نماییم. برای مثال، به عنوان بخشی از تلاش ما برای جلوگیری از کلاهبرداری، وبسایت می تواند پیام هایی را که برای پنهان نگه داشتن اطلاعات تماس یا ارجاعات به وبسایتهای دیگر می باشد را اسکن یا تجزیه و تحلیل نمائیم.
م) ما برای ارسال مکاتبات تبلیغاتی اشخاص ثالث به شما، اقدام به بررسی، اسکن و تجزیه و تحلیل مکاتبات شما نمی نماییم. ما همچنین این بررسی ها و تجزیه و تحلیل مکاتبات را به اشخاص ثالث نمی فروشیم. ما همچنین هرجا که ممکن باشد از روشهای خودکار برای انجام این بررسی ها و تجزیه و تحلیل ها استفاده می نماییم. اما هر از چند گاهی ما ممکن است مجبور به بررسی برخی مکاتبات بطور دستی باشیم. با استفاده از وبسایت، شما موافقت می نمایید که ناریران nariran به صلاحدید خود اقدام به یررسی، اسکن، تجزیه و تحلیل و ذخیره سازی مکاتبات شما نماید چه این کار به صورت دستی و چه به صورت خودکار انجام شود.
ن) ما می توانیم از اطلاعاتی که توسط شما ارائه شده برای اجرای شرایط و ضوابط، نظارت بر فعالیت کاربر و مدیریت کارآمدتر ترافیک وبسایت استفاده نماییم. همچنین، ما می توانیم برخی اطلاعات از قبیل قابلیت مرورگر با سیستم عامل شما که برای درک بهتر اینکه چه آگهی ها و خدماتی مورد علاقه شما می باشد جمع آوری نموده ایم را با ارائه دهندگان خدمات ثالث به اشتراک بگذاریم. ما می توانیم کاربران برخی کشورها را از استفاده از وبسایت مسدود نماییم. ما می توانیم این اطلاعات را مادام که برای اجرای مقاصد تجاریمان لازم باشد نگهداری نماییم، حتی بعد از اینکه حساب کاربری شما خاتمه یافت.
س) ما می توانیم شرکتهای وابسته خود مانند شرکتهای فرعی خود و کارمندان آنان اجازه استفاده و بررسی اطلاعات شخصی شما به همان صورت و تا همان حدی که ما بر اساس این قسمت حریم خصوصی مجاز به آن می باشیم را بدهد. این شرکتهای وابسته دارای همان تعهداتی می باشد که بر اساس ما باید اطلاعات خصوصی شما را بر اساس این شرایط و ضوابط حفاظت نماییم.
ع) در مواردی استثنایی، ممکن است از ما خواسته شود که اطلاعات خصوصی شما را بواسطه الزامات قانونی یا مقرراتی آشکار نماییم. در این موارد، این حق را برای خود محفوظ می داریم که اطلاعات شخصی شما را هر وقت برای رعات تعهدات قانونی لازم باشد (بدون محدودیت شامل اجرای دستورات دادگاه، قرارها، اخطاریه ها و الزامات ابلاغیه ها یا درخواست های کشف) آشکار نماییم. ما می توانیم همچنین با حسن نیت و با این باور که آشکارسازی این اطلاعات منطقاً برای برای اجرای این شرایط و ضوابط و/یا خط مشی حریم خصوصی، پاسخگویی به دعاوی ای که هر محتوایی ناقض حقوق اشخاص ثالث بوده است یا حفاظت از حقوق، مالکیت یا امنیت شخصی وبسایت، کاربران ما یا عموم مردم لازم باشد، اطلاعات کاربران را به مأموران اجرای قوانین و غیره آشکار نماییم. در صورتی که بطور اساسی کلیه اموال ما به فروش رفت یا در شرکت دیگری ادغام شد، شما را از این معامله مطلع می نماییم. شرکت خریدار باید اجازه دسترسی به اطلاعات شخصی شما بدون رضایت شما داشته باشد. در صورتی که بخشی از کسب و کار خود را به فروش برسانیم، شرکت خریدار به اطلاعات شخصی شما بدون رضایت شما دسترسی خواهد داشت و ممکن است اعلامیه ای در خصوص این فروش، به شما ارسال نماییم.
ف) ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که این شرایط و ضوابط را در هر زمانی به صلاحدید خود تغییر دهیم. ما ممکن است تغییرات عمده این شرایط و ضوابط از قبیل خط مشی حریم خصوصی وبسایت را به اطلاع شما برسانیم. شما باید به عبارت “آخرین به روز رسانی در مورخه …” در ابتدای این شرایط و ضوابط توجه نمایید. با این اطلاعات شما می توانید تشخیص دهید که شرایط و ضوابط اخیراً به روز رسانی شده است.
ص) هرگونه اختلاف در خصوص حریم خصوصی بدون محدودیت شامل مقررات مربوط به جبران خسارت، محدودیت خسارت و قانون حاکم مشمول شرایط و ضوابط می باشد.
ق) ما می توانیم اطلاعات جمعی و اطلاعات غیرشخصی را برای تجزیه و تحلیل صنعت، آمارگیری، بازاریابی، تبلیغات و سایر مقاصد تجاری منتشر، آشکار یا استفاده نماییم.
۶- نظرات و ادعاهای تخلف

شما می توانید در بخش خدمات مشتریان ناریران nariran هرگونه بازخورد، نظر و درخواست برای پشتیبانی فنی و سایر مکاتبات را ارسال نمایید. اگر شما معتقد هستید که هرگونه محتوای کاربر بر روی وبسایت حقوق مالکیت فکری، حق مؤلف یا قانون حاکم را نقض می نماید، می توانید مراتب را کتباً به همراه اطلاعات ذیل به بخش خدمات مشتریان اعلام نمایید:

۱- مشخصات کار مشمول حق تألیف (کپی رایت) که ادعای نقض آن شده است یا اگر چنانچه چند کار مشمول حق تألیف (کپی رایت) در یک سایت آنلاین تحت پوشش یک اعلامیه باشد، لیست نمایانگر آن کارها در آن وبسایت؛
۲- مشخصات موادی که ادعا شده مورد نقض قرار گرفته، یا مشمول اقدامات ناقضانه قرار گرفته و توضیح اینکه چه چیزی مورد دسترسی یا حذف یا غیرفعالسازی قرار گرفته و اطلاعات کامل برای اینکه وبسایت آن مواد را ردیابی نماید؛
۳- مشخصات تماس خود را ثبت کنید تا وبسایت بتواند با شما تماس بگیرد مشخصاتی از قبیل آدرس، شماره تلفن و در صورت امکان، آدرس پست الکترونیکی؛
۴- توضیح مبنی بر این که شما با حسن نیت معتقدید که استفاده از محتوا یا مواد وبسایت مورد اجازه دارنده حق تألیف (کپی رایت) یا نماینده وی یا قانون نمی باشد؛
۵- توضیح مبنی بر این که اطلاعات ارائه شده در اعلامیه صحیح می باشد و شما مالک حق تألیف (کپی رایت) یا نماینده وی می باشید. در صورتی که خلاف این آشکار شود یا معلوم شود که این اطلاعات اشتباه یا گمراه کننده اند شما مشمول مجازات شهاددت دروغ خواهید بود؛
۶- امضای فیزیکی یا الکترونیکی شخصی که از طرف مالک حق انحصاری که ادعا شده مورد نقض قرار گرفته است مجاز به اقدام باشد.

شما تأیید می نمایید که در صورت عدم رعایت هر یک از الزامات این قسمت، دعوی شما مبنی بر اعلامیه نقض حق تألیف معتبر نخواهد بود.

 

۶- حمایت از حقوق مالکیت فکری

آگهی ها ، تبلیغات و محتوای ( مواد) وبسایت همانگونه که هستند فقط برای اطلاعات و استفاده شخصی شما ارائه می شوند و نباید بدون رضایت مالک مربوطه برای هدف دیگری مورد استفاده، کپی برداری، تکثیر، توزیع، انتقال، پخش، نشان دادن، فروش، واگذاری لیسانس یا به نحو دیگری مورد بهره برداری واقع شود.

شما تأیید و توافق می نمایید که:

الف) محتوای مالکانه ناریران nariran بر روی وبسایت بدون محدودیت شامل متن، نرم افزار، نوشته ها، گرافیک ها، تصاویر، صداها، موسیقی، فیلم، خصیصه های تعاملی و امثالهم (“مواد”) و علائم تجاری، علائم خدماتی و لوگوهای موجود در آن (“علائم”) تحت مالکیت وبسایت می باشد یا حق استفاده آن به وبسایت داده شده است و مشمول حقوق مؤلف (کپی رایت) و مالکیت فکری بر اساس قوانین و کنوانسیون های محلی و بین المللی می باشد. ناریران nariran کلیه حقوقی را که در اینجا به صراحت به وبسایت و مواد داده نشده است را برای خود محفوظ می دارد؛
ب) مواد وبسایت را استفاده، کپی، توزیع ننمایید مگر اینکه صراحتاً در اینجا اجازه استفاده، کپی برداری، و توزیع موادی که توسط اشخاص ثالث از وبسایت برای هر مقصد تجاری حاصل شده است داده شده باشد. در صورتی که برای مقاصد شخصی اقدام به دانلود یا پرینت کپی مواد نمایید باید کلیه اعلامیه های حق تألیف و حقوق مالکانه که در آن تعبیه شده است را نگه دارید؛
ج) خصیصه های امنیتی وبسایت یا ویژگی هایی که مانع از استفاده یا کپی برداری هرگونه مواد شود یا آن را محدود نماید یا استفاده از وبسایت یا مواد آن را محدود نماید را دور نزنید، کپی یا توزیع ننمایید؛
د) خدمات تا بیشترین حد اجازه داده شده در قوانین حق مؤلف (کپی رایت) و سایر قوانین و معاهدات بین المللی تحت حمایت قرار گرفته است. محتوایی که بر روی یا از طریق خدمات به نمایش گذاشته شده، به عنوان یک کار جمعی بر اساس قوانین حق مؤلف (کپی رایت) و سایر قوانین و کنوانسیون های بین المللی تحت حمایت حق مؤلف و/یا تألیف می باشد. هرگونه تکثیر، اصلاح، ایجاد آثار فرعی از یا بازتوزیع وبسایت، مواد یا اثر جمعی یا تألیف صراحتاً ممنوع می باشد؛
هـ) کپی یا تکثیر وبسایت، مواد یا هر قسمتی از آن در یک سرور یا محل دیگر برای تکثیر یا بازتوریع صراحتاً ممنوع می باشد؛
و) شما نباید اقدام به تجزیه یا پیاده سازی یا مهندسی معکوس یا به هر نحو دیگری برای کشف کد منبع موجود در سرویس تلاش نمایید؛
ز) هیچ جنبه ای از خدمات را به منظور تجاری تکثیر، المثنی، کپی، بازفروش یا بهره بردای ننمایید.
در پایان باز هم یاد آوری میشود که :
ممکن است که شرایط و ضوابط را در هر زمانی اصلاح کرده و بهبود ببخشیم. کلیه موارد اصلاح شده به طور خودکار و به محض ارسال بر روی سایت، اجرا خواهد شد و شما پیشاپیش موافقت و تعهد خود را به اجرای این شرایط و ضوابط اعلام می‏کنید.