قصر رامسر

قصر رامسر

Spring6

HEADER GHASR

shutterstock_107872928

معرفی مجتمع مسکونی قصر رامسر

مجتمع مسکونی لوکس قصر رامسر در زمینی به مساحت ۲۲۰۰ متر مربع در زیباترین شهر ساحلی شمال کشور، رامسر در نزدیکی ساحل در فضایی سرسبز و دل انگیز و سرشار از آرامش در بهترین بافت مسکونی شهر واقع شده است ، که شامل واحدهای مدرن با منظره کم نظیر در ۷ طبقه ساخته شده است.

آپارتمان های لوکس این مجموعه با مساحت های متنوع از۷۵ تا۲۵۰ مترمربع و تیپ های ۲ تا ۴ خوابه با چشم اندازی بی نظیر مشرف بر دریا و کوه آرامش به تمام معنا برای شما به ارمغان می آورد .

در نظر گرفتن استخر چهار فصل و سرپوشیده ، ۳ دستگاه آسانسور پیشرفته با درب های اتومات حتی در طبقات مجتمع ، ۲ راه پله زیبا و دل باز ، لابی مجلل و لوکس ، پارک بازی کودک ، سالن ورزش اختصاصی ، سرایداری و همین طور برخورداری از سیستم های هوشمند مدیریت ساختمان از جمله امکانات مجتمع مسکونی قصر رامسر است که آسایش ساکنین و خریداران را تضمین می کند.

مجتمع مسکونی قصر رامسر مطابق با معماری مدرن و با بهره گیری از بالاترین کیفیت مصالح از چنان کیفیت و زیبایی برخوردار است که نظیر آن را به ندرت می توان در شمال کشور یافت.

طراحی خاص مجتمع قصر رامسر به صورتی است که تمامی واحد های مسکونی دارای منظره دید دلنشین و دارای بالکن های اختصاصی می باشند که اوقات سرشار از آرامش و مسرت را برای شما در کنار خانواده به ارمغان می آورند و در نهایت به این مجموعه زیبایی و برتری خاصی می بخشد.

طراحی بی نظیر واحدها این اطمینان را به شما می دهد که بنا بر ذوق و سلیقه خود خانه رویایی خود را با چشم انداز با شکوه دکوراسیون کنید ، در این راستا با به کارگیری و هماهنگی نظر خریداران، اقدام به تکمیل واحد آن ها می نماییم تا طبق معیارهای خریداران آرامش خیال شما را فراهم آوریم .

آپارتمان های شیک مجتمع قصر رامسر با لابی مجلل و طراحی منحصر به فرد با اتاق خواب های راحت، نشیمن زیبا، آشپزخانه دل باز و مدرن و منظره کم نظیر رو به طبیعت ( کوه و دریا ) ، شکوه زندگی در خانه ای آرام و زیبا را برای شما به ارمغان می آورد. سرویس های بهداشتی زیبا و مدرن که مجهز به شیر آلات اهرمی ، روشویی و کابینت های زیبا و به کار بردن با کیفیت ترین ابزار و مصالح داخل و خارج مطابق با جدید ترین طرح های معماری داخلی ،آسایش خیال ساکنین را تضمین کرده است.

خوش نامی گروه سرمایه گذاری اخضری که از سرمایه گذاران بومی شهرستان رامسر می باشند و اجرای پروژهای مسکونی ، ضمن برآوردن انتظار و خواست خریداران محترم در ارایه خدمات رفاهی در سطحی است که بتواندهمواره افتخار کنیم که معتبرترین برند ساخت و ساز در شهر زیبای رامسر می باشیم. .

از افتخارات سازندگان محیا کردن روش خرید آسان آپارتمان برای خریداران و جلب رضایت خریداران گذشته و آینده علاقه مند به داشتن آپارتمان لوکس در شمال کشور و بلاخص در شهرستان زیبای رامسر می باشد .

بد نیست به این نکته اشاره شود که با توجه به نعمت های خدادادی و داشته های طبیعی، شهر رامسر همواره به عنوان برترین مقصد زندگی و سرمایه گذاری در ایران جایگاه خود را حفظ کرده و تضمینی برای بهترین خرید و سرمایه گذاری برای افراد علاقه مند به زندگی در بهشت زمینی خدا نگه داشته است.

به امید دیدار شما در مجتمع مسکونی لوکس قصر رامسر

مهندس اخضری

۰۹۱۱-۴۷۲-۶۲۲۰ شماره تماس۲۲header 2

۴۴۳۳۷۷۶۶p1 (18)

موقعیت قصر رامسر روی نقشه گوگل

 

ویدئو های قصر رامسر :

 

 

 

اخبار و اطلاعیه های قصر رامسر

گالری تصاویر پروژه قصر رامسر

تماس با مسئولان پروژه قصر رامسر