رتبه‌بندی 100 شرکت برتر کشور

رتبه‌بندی 100 شرکت برتر کشور

قائم مقام سازمان مدیریت صنعتی کشور با اشاره به اجرای طرح‌های اعتباربخشی در این سازمان عنوان کرد که سازمان با طراحی و راه اندازی طرح هایی در صنعت کشور، تحول را پیگیری کرده که از جمله مهم ترین این طرح ها، رتبه بندی 100 شرکت برتر کشور است.

 احمد بذلی صبح امروز در حاشیه همایش عرصه یادگیری منابع انسانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سازمان مدیریت صنعتی کشور در راستای ماموریت اصلی خود که توسعه ظرفیت مدیریت در کشور است، در بخش ها و حوزه های مختلف فعالیت می کند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی افزود: این سازمان بیش از 50 سال سابقه فعالیت دارد که خدمات قابل توجهی را در راستای ماموریت خود به بخش های مختلف اقتصادی کشور از جمله دولتی، خصوصی و نهادها ارائه داده است.

بذلی با اشاره به بخش نخست فعالیت سازمان در حوزه مشاوره تصریح کرد: در این راستا وظیفه عارضه یابی، آسیب شناسی، ایجاد، طراحی و بهبود نظام ها و فرآیندهای مدیریتی را دنبال می کند و در واقع با بررسی بخش های مختلف مدیریتی، به مدیران کمک می کند نظام خود را بهبود بخشیده و در راستای پیشرفت و بالندگی گام بردارند.

وی بیان کرد: در حوزه آموزش نیز با طراحی و اجرای دوره های تخصصی و کاربردی مدیریت با دوره های کوتاه مدت و عالی، تلاش می کند متخصصین و مدیران بخش های مختلف مدیریت را توانمند کند.

قائم مقام سازمان مدیریت صنعتی کشور با اشاره به اجرای طرح های اعتباربخشی در این سازمان گفت: سازمان با طراحی و راه اندازی طرح هایی در صنعت کشور، تحول را پیگیری کرده که از جمله مهم ترین این طرح ها، رتبه بندی 100 شرکت برتر کشور است.

وی افزود: سازمان مدیریت صنعتی با حمایت و پشتیبانی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از سال ها قبل کنفرانس ملی منابع انسانی را طراحی و اجرا می کند و ارائه های متعدد داخلی و بین المللی در این زمینه اتفاق افتاد و تجربیات منتقل می شود.

نایب رییس هیئت مدیره انجمن مناسع انسانی ایران افزود: بیش از یک هزار و 200 نفر از مدیران ارشد شرکت های بزرگ و کوچک و متخصصان در این کنفرانس شرکت می کنند و این کنفرانس توانسته در مسیر تعالی منابع انسانی کشور موفقیت هایی به دست آورد.

بذلی تصریح کرد: تاسیس انجمن مدیریت منابع انسانی ایران یکی از نتایج این فعالیت بود و همایش های عرصه یادگیری تلاش می کند با فراخوان تجربیات و مقالات از سراسر کشور و ارزیابی آن، بهترین تجارب و مقالات را انتخاب و در همایش ملی سالانه ارائه کند.

وی با بیان اینکه هجدهمین همایش عرصه یادگیری با موضوع ابتکارات منابع انسانی در کسب نتایج پایدار در استان کرمان طی دو روز گذشته برگزار شد و تلاش می کنیم مخاطبان را به هدف تعیین شده برسانیم، تصریح کرد: انجمن مدیریت منابع انسانی کشور در برگزاری همایش‌های عرصه یادگیری، گواهینامه حرفه‌ای منابع انسانی را صادر می‌کند و برخی از دستگاه‌ها از کانون های ارزیابی برای انتخاب مدیران استفاده می‌کنند که نتیجه برگزاری همین همایش هاست.

نایب رییس هیئت مدیره انجمن مناسع انسانی ایران بیان کرد: در انتخاب مدیران، سازمان مدیریت صنعتی به عنوان برند مرجع در حوزه مشاوره شناخته می شود و این سازمان در 26 استان کشور نمایندگی دارد.

منبع اقتصاد آنلاین

ثبت آگهی رایگان مشاغل ساختمانی و صنایع مرتبط با ساختمان

بدون ایمیل و کمتر از 1 دقیقه در سایت ناریران

کافیست روی لینک درج آگهی رایگان کلیک کنید و شغل خودتان را معرفی کنید

ناریران درج آگهی املاک ، آگهی رایگان کالا ، آگهی مشاغل ساختمانی