3dsetia

معماری و طراحی بر روی فلزات ستیا3d setia group

 

ستیا شرکت طراحی بر روی فلزات بوسیله لیزر کات های تخصصی و حرفه ای جهت ایجاد انواع طرح ها بر روی صفحات فلزی قابل استفاده در نماهای خارجی و داخلی ، برای تبدیل ایده های خلاقانه شما به واقعیت ….

درباره ما:

معرفی 3dsetia

گروه معماری و طراحی 3dsetia متشکل از طراحان و مهندسین  جوان  و خلاق رشته معماری و  دکوراسیون داخلی که با مدیریت مهندس  ستاره کاشانی فارغ التحصیل رشته معماری  از دانشکده  کسری فعالیت خود را در شهر رامسر و با هدف  ارتقاء سطح طراحی و اجرا بر اساس اصول معماری و معماری داخلی خود را آغاز نمود .

این گروه با ایده اینکه زندگی با سبک نوین نیاز به بکار گیری و استفاده از اصول مهندسی و طراحی متناسب با فرهنگ هر جامعه همراه با تلفیق معماری جهانی دارد تلاش مینمایید تا با شناخت نیازهای مشتریان خود بیشترین و مفیدترین فضای ممکن را در قالب طرح های قابل اجرا و با هزینه مناسب در اختیار ایشان قرار دهد .

طراحی داخلی نقش عمده ای در كيفيت فضای ساختمان ايفا مي كند. نحوه چيدمان و تقسيم بندی فضا، جنسيت و رنگ پوشش سطوح ( كف، سقف و ديوارها ) ، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر ديگر تعيين كننده زيبايی و كار آمدی فضاهای داخلی هستند.

آشنايي مختصر با مجموعه و مراحل کاري ستیا:
1) بازديد از محل پروژه توسط کارشناسان معماري ستیا و اندازه گيري از محل اجراء پروژه

2) برگزاري جلسات حضوري در شرکت و انجام مشاوره با کارفرما توسط کارشناسان طراحي ما، براي آشنايي باخصوصيات،سلايق و خواسته هاي کارفرما

3) طراحي

در چارت طراحي ،مهندسين معماري و دکوراسيون داخلي و نرم افزار ، ابتدا طراحي ، سپس تمامي فضاها را به صورت کامل سه بعدي سازي کرده و تحويل کارفرما داده ، پس از بازديد و ايجاد تغييرات احتمالي طرح نهايي تصويب ميشود

4) اجراء پروژه

شرح خدمات شرکت مهندسی ستیا:

 

  • طراحی فضای خارجی:

    طراحی نمای ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری
           طراحی و اجرای محوطه  طراحی فضای سبز
  • طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی:

          طراحی داخلی واحد های مسکونی و اداری

        طراحی داخلی فضاهای تجاری

        طراحی دکوراسیون داخلی

  • اجرای پروژه های ساختمانی:

       مدیریت پیمان و بازسازی

       اجرای نما و محوطه

       اجرای طرح های داخلی و دکوراسیون داخلی

تماس با ما : 09105672647