سوالات متداول

سوالات متداول درباره خدمات ناریران

 

۱-خدمات ناریران در چه زمینه ایست؟

خدمات ناریران سرویسی است تخصصی برای اطلاع رسانی جامع از کلیه فعالیت های مرتبط با صنعت ساختمان و املاک کشور .
این سرویس اطلاعات لازم در حوزه های خدمات املاک ( خرید ، فروش ، رهن و اجاره ) ، بازرگانی کلیه کالاهای ساختمانی ، فنی و مهندسی و همچنین سرمایه گذاری در صنعت ساختمان را به دو شکل آگهی ها و ارائه مطالب آموزشی و محتوایی جهت دسترسی کاربران در سطح کشور عزیزمان ایران و خارج از کشور از طریق اینترنت و وب ارائه مینماید تا فعالان و متقاضیان بتوانند به سهولت و با آمار بازدید میلیونی از این اطلاعات طبقه بندی شده با فیلتر های متنوع دسترسی و موتورهای قدرتمند جستجو استفاده نمایند .

 

۲-هزینه خدمات ناریران چقدر است؟

ثبت آگهی و بازدید از اطلاعات موجود در این وبسایت کاملا رایگان میباشد .

 

۳-چگونه در ناریران ثبت نام کنم؟

عضویت و ثبت نام در ناریران برای درج آگهی و دسترسی به بخشهای بیشتر الزامی و به دو روش دسترسی سریع از طریق لینک عضویت در منو اصلی هر بخش ( املاک – بازرگانی – فنی مهندسی – سرمایه گذاری ) و همچنین ثبت نام همزمان با ثبت آگهی صورت میپذیرد و برای کاربرانی که تنها قصد بازدید از سایت و خدمات ناریران دارند ثبت نام الزامی نمیباشد .
ثبت نام به سادگی و با انتخاب یک نام کاربری و ارائه یک آدرس ایمیل و شماره تماس ظرف ۱ دقیقه امکانپذیر خواهد بود .

 

۴-صحت اطلاعات ثبت شده در ناریران چقدر است؟

تمام اطلاعات درج شده در بخش محتوی با ذکر منابع موثق و معتبر هستند . در بخش آگهی ها نیز پس از درج اگهی کارشناسان شرکت نارسازه اروند مطالب و محتویات را برسی و پس از از تائیید موضوعات را انتشار میدهند با این وجود از کاربران محترم تقاضا میشود پس از بررسی لازم و تحقیقات ملزوم با آگهی دهندگان ارتباط برقرار نمایند و ناریران تنها امر اطلاع رسانی و ارائه آگهی را در این راستا به عهده میگیرد و صحت اطلاعات به عهده آگهی دهنده و بررسی آن به عهده کاربر میباشد .

 

۵-چه کسانی میتوانند از خدمات ناربران استفاده نمایند؟

کلیه فعالان صنعت ساختمان و املاک در بخشهای مختلف و همچنین کلیه علاقه مندان به صنعت ساختمان میتوانند از سرویسها و خدمات وبسایت ناریران استفاده نمایند و بدیهیست که در صورت عضویت و ثبت نام در ناریران دسترسی بیشتر به خدمات موجود برای کاربران فراهم میگردد .

۶-مزیت ثبت نام و عضویت برای فعالان صنعت ساختمان و مشاورین املاک در ناریران چیست ؟

کاربران عادی و علاقمندان به صنعت ساختمان که در ناریران ثبت نام میکنند و فعالان صنعت ساختمان و مشاورین املاک همگی از مزایای عمومی سایت ناریران بهرهمند میگردند اما در این میان کسانی که با شناسه شغلی مرتبط عضویت میگیرند میتوانند از مزایای ویژه امکانات نامحدود ثبت ، دسترسی به باشگاه همکاران و هدایای ویژه اعضاء فعال و همچنین دعوت در سمینارها و گردهمایی های ویژه فعالین این صنعت و سایر خدمات منحصر به اصناف مربوطه ساختمان و مسکن استفاده نمایند .

۷-آیا درج کامل اطلاعات مربوط به کالا و یا ملک یا خدمات فعالان و اصناف برای ثبت یک آگهی اجباریست ؟

یکی از عمده ترین دلایل عدم استفاده از سیستمهای اطلاع رسانی اینترنتی و عمومی خصوصا در بخش خدمات مشاورین املاک دسترسی مستقیم معاملین و یا همکاران به اطلاعات محرمانه مثل آدرس ملک میباشد ، ناریران به این منظور سیستم درج آگهی خود را در دو سطح اطلاعات عمومی و جزئیات بیشتر طوری طراحی نموده که کاربران به راحتی میتوانند انتشار فیلدها و گزینه های مختلف را به دلخواه خود باز و بسته نمایند و بدین ترتیب از انتشار کامل اطلاعات حتی در صورت ثبت کامل جلوگیری بعمل می آورند.

۸-مدارک مورد نیاز برای ثبت نام به صورت مشاور املاک؟

برای ثبت نام و عضویت فعالان صنعت ساختمان ومشاورین املاک ، ارائه کپی مدارک و جواز فعالیت بصورت پست یا از طریق اسکن و آپلود تصویر در قسمت ثبت نام برای کارشناسان ناریران الزامیست بدین ترتیب و پس از بررسی های لازم توسط تیم ناریران و احراز صحت اسناد مربوطه کار بر میتواند بعنوان فعال صنعت ساختمانی عضویت بگیرد و بدین صورت در لیست اعضا ء و باشگاه قرار بگیرد .

۹-تاییدیه آگهی ، ایمیل و شماره تماس چیست؟

جهت انتشار فایلهای آگهی در هر بخش پس از ثبت اطلاعات توسط کاربران ، تیم کارشناسی بازدید آگهی ناریران با بررسی محتویات درج شده توسط کاربران اعم از متن ها و تصاویر و مرتبط بودن مطالب و همچنین ارسال ایمیل و پیامک به آدرس و شماره ثبت شده در آگهی سعی مینمایند تا تلاش خود را در انتشار آگهی صحیح و درست مینمایند و در طی این فرایند بررسی بسته به ترافیک آگهی ها زمانی برای تائید صرف میگردد که تا آن زمان انتشار و طبعا ثبت در لیست آگهی ها برای جستجو مقدور نخواهد بود .

۱۰-آیا اطلاعات من در ناریران محرمانه میماند ؟

حفظ اطلاعات محرمانه شما و رمز عبور دسترسی به این اطلاعات تنها در اختیار کاربر قرار دارد و حفظ این حریم تعهدیست که ناریران در قبال کاربران خود دارد .

 

درج آگهی رایگان همراه با در یافت هدیه در ناریران

همین حالا امتحان کنید …

رفتن به صفحه خدمات املاک

خرید، فروش، پیش فروش، معاوضه رهن و اجاره ، تهاتر املاک ایران
درج رایگان آگهی املاک

رفتن به صفحه کالا و بازرگانی

خرید ، فروش و اجاره کالاهای خانه و لوازم و مصالح ساختمانی
درج آگهی کالا و مصالح ساختمانی

رفتن به صفحه مشاغل ساختمانی

معرفی مشاغل ساختمانی شامل خدمات مهندسی ، مشاغل اجرایی ساختمان
درج آگهی رایگان مشاغل ساختمانی