بانک مشاغل

بانک مشاغل ساختمان ناریران

مشاغل ساختمانی ناریرانمعرفی بخش مشاغل ساختمانی ناریران :

در بخش مشاغل ساختمانی ناریران ، تلاش نموده ایم تا در راستای اهداف و چشم انداز ناریران که

” گرد آوری و ساماندهی اطلاعات مربوط به فعالیت های مرتبط با صنعت ساختمان و املاک

اعم از سرمایه گذاری ، فنی مهندسی ، کالا و بازرگانی و خدمات املاک جهت ارائه برتر ، آسانتر و باکیفیت بالای این اطلاعات در اختیار عموم جامعه و خصوصا فعالان و علاقه مندان به این صنعت میباشد ، اقدام به دسته بندی و گروه بندی مشاغل مرتبط با ساختمان را به نحوی انجام دهیم تا همه فعالان در بخش مشاغل ساختمانی بتوانند به آسانی شغل و فعالیت ساختمانی خود را ثبت نمایند و در این راستا  دو روش عملیات ثبت مشاغل ساختمانی را ایجاد نمودیم :

روش اول : ثبت سریع آگهی بدون ایمیل و تنها با درج شماره همراه

روش دوم : ثبت آگهی و عضویت در سایت ناریران با درج ایمیل

درج آگهی سریع (بدون ایمیل) درج آگهی و عضویت (با ایمیل)

بدین ترتیب و به آسانی فعالان و شاغلین در بخش صنعت ساختمان میتوانند به معرفی خود و شرکت های ساختمانی در بخش های مربوطه نمایند و اطلاعات و شماره تماس و تصاویر مربوط به فعالیت خود را در اختیار سایر کاربرانی که به دنبال این مشاغل یا افراد جهت پیشبرد پروژه های ساختمانی خود میگردند قرار دهند .

در این بخش ثبت و درج آگهی ها و همچنین بازدید آگهی های مشاغل ساختمانی با تمامی اطلاعات مندرج در آن توسط شما کاملا رایگان میباشد و این امکان برای همیشه در بخش مشاغل ساختمانی سایت ناریران برقرار خواهد بود .

همچنین بخش مشاغل ساختمانی ناریران برای آن دسته از کاربران عزیزی که تمایل به نمایش آگهی خود بصورت اکازیون و در بخش ویژه با دریافت تگ اکازیون و استفاده از امکانات بیشتر دارند نیز اقدامات لازم را انجام داده و کافیست در بخش پایانی ثبت آگهی خود با انتخاب یکی از گزینه های اکازیون کردن آگهی از مدت 1 روز تا 60 روز آگهی خود را متمایز از دیگران و در بخش اکازیون با تگ ویژه نمایش دهید . برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه به لینک آگهی و تبلیغات مراجعه نمائید .

شما کاربران عزیز ناریران میتوانید گروه های اصلی بانک مشاغل ساختمانی ناریران را در همین صفحه مشاهده کنید ، اگر به دنبال شخص یا شرکت خاصی در زمینه کاری مورد نظر می گردید می توانید وارد گروه مرتبط شده و سپس در جستجوی دقیقتر با انتخاب دسته کاری مرتبط عملیات جستجو را انجام داده و با دسترسی به آگهی های همان گروه و دسته ساختمانی مشخصات و مهارت های افراد را مشاهده کنید . در صورتیکه صاحب شرکت ساختمانی یا شغل ساختمانی هستید ، می توانید به دو صورت گفته شده در بالا شغل ساختمانی یا شرکت های ساختمانی خود را در وب سایت ناریران معرفی کنید .

گروه های مرتبط با مشاغل ساختمانی در سایت ناریران به شرح زیر میباشند :

خدمات مهندسی ساختمان

مقاوم سازی ساختمان

اسکلت ساختمان

نازک کاری ساختمان

دکوراسیون ساختمان

خدمات ساختمان

نیروی کار ساختمان

سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت

مشاورین ساختمانی